Kwitnąca herbata reklamowa

Kwitnąca herbata reklamowa

Kwitnąca herbata reklamowa zamknięta metodą próżniową w folię aluminiową. To opakowanie zapewnia świeżość i trwałość kulek kwiatowej herbaty. Niewątpliwie tak zapakowana herbata kwiatowa jest doskonałym upominkiem dla każdego.

Kwitnąca herbata reklamowKwitnąca herbata reklamowa na zamówienie

Oprócz zdrowotnych właściwości picia kwiatowej herbaty, mogą Państwo także docenić zalety estetyczne opakowań. Oferujemy tutaj szeroki wybór opakowań reklamowych, opakowań na prezent, z nadrukiem nazwy marki lub logo.
Kwitnąca herbata opakowana indywidualnie to świetny podarunek oraz idealny wybór na upominek dla kontrahentów. Możesz wybrać dowolną ilość kwitnących kuleczek, które umieścimy w spersonalizowanym opakowaniu.

herbata w opakowaniu próżniowymKwitnąca herbata reklamowa w opakowaniu próżniowym

Kwitnąca herbata jest pakowana próżniowo w przezroczysty woreczek. Jest to bardzo ciekawy pomysł, bo widać co jest wewnątrz opakowania.

 

 herbata w opakowaniu z nadrukiemKwitnąca herbata reklamowa w opakowaniu z nadrukiem

Kwitnąca herbata zapakowana w kolorowe torebki próżniowe. Jest to bardzo ciekawy pomysł na gadżet reklamowy. Torebka z nadrukowanym logo i w środku kulka herbaty kwiatowej to oryginalny upominek.

Kwitnąca herbata reklamowa zestaw świąteczny

 

 

 

 

Kwitnąca herbata zapakowana w torebkę ze świątecznym motywem. W zestawie znajduje się 5 różnych kulek herbaty.

Tak zapakowana herbata stanowi niebanalny upominek dla każdego. Jeśli nie masz pomysłu na świąteczny upominek to nasz zestaw jest w sam raz dla Ciebie.

Zestaw kwitnąca herbata reklamowa

Zestaw kwitnąca herbata reklamowa

Ten zestaw upominkowy zawiera 10 kulek tego samego rodzaju kwiatowej herbaty, szklankę i czajnik. Jasne hartowane szkło czajnika pozwala śledzić wspaniały spektakl zaparzania kwiatowej herbaty.
Minimalne zamówienie to 1000 zestawów.

 

Zestaw upominkowy kwitnąca herbata reklamowakwitnąca herbata reklamowa

Ten zestaw upominkowy składa się z 9 kuleczek różnych kwiatowych herbat i drewnianego pudełeczka na prezent. Istnieje możliwość nadrukowania lub wygrawerowania laserem na pudełku nazwy firmy czy marki.
Minimalne zamówienie to 1000 zestawów