Artystyczna herbata kwiatowa

Artystyczna herbata kwiatowaArtystyczna herbata kwiatowa

Starannie dobieramy najwyższej jakości liście i kwiaty herbaty. Każdy kwiat ma swoją porę roku, zbieramy kwiaty w najbardziej optymalnym czasie, co gwarantuje świeży i naturalny smak. Stworzyliśmy dla Państwa już ponad 60 gatunków artystycznej herbaty kwiatowej. Jesteśmy także w stanie skomponować herbatę kwitnącą z wybranymi przez Państwa kompozycjami ziół, zielonej herbaty i kwiatów.

Artystyczna chińska herbata kwiatowa 

Sposób parzenia herbaty jest prosty. Kuleczkę herbaty umieszcza się w gorącej wodzie i już wkrótce liście i płatki kwiatów powoli się rozwijają. Zaparzaj herbatę nie więcej niż 3 minuty, a następnie przelej ją do swojego kubka. Najlepiej pić herbatę bez dodatku cukru i mleka, wtedy najlepiej można delektować się smakiem herbaty kwitnącej i ma ona lepsze walory zdrowotne. Wyłóż rozetę kwiatu z imbryka, by herbata nie stała się zbyt gorzka, a przez to niesmaczna. Kwiat można zaparzać nawet trzykrotnie. Herbata kwitnąca smakuje doskonale z lekkimi przekąskami. Świetnie nadaje się na popołudniowe spotkania z przyjaciółmi. Proszę jeszcze pamiętać aby przed ponownym użyciem kwiat przechowywać w lodówce.

Oferujemy możliwość kupna mniejszej ilości niż 10kg.

Dostępne herbaty kwiatowe

Artystyczna herbata kwiatowaArtystyczna herbata kwiatowa lilia i jaśmin

Herbata kwiatowa to kompozycja kwiatów lilii, jaśminu i zielonej herbaty. Lilia i kwiat jaśminu pięknie rozkwitają w gorącej wodzie na podstawce liści zielonej herbaty. Aromat  herbaty jest delikatny i świeży.
Cena: 250zł/kg
Waga: 135szt/kg
Minimalne zamówienie: 10kg

 

Artystyczna herbata kwiatowaArtystyczna herbata kwiatowa jaśminowa

Herbata kwiatowa to kompozycja trzech kwiatów jaśminu, kwiatu gomphrena globosa i zielonej herbaty. Gomphrena Globosa i kwiaty jaśminu pięknie rozkwitają w gorącej wodzie na podstawce liści.  Delikatny i świeży aromat
Cena: 250zł/kg
Waga: 135szt/kg
Minimalne zamówienie: 10kg

 

Artystyczna herbata kwiatowaArtystyczna herbata kwiatowa Osmantus

Herbata kwitnąca to kompozycja z kwiatów osmantusa, kwiatów lilii i zielonej herbaty. Najpierw pięknie rozchylają się kwiatki osmantusa ukazując kwiat lilii na podstawce liści zielonej herbaty. Delikatny i świeży aromat
Cena: 255zł/kg
Waga: 135szt/kg
Minimalne zamówienie: 10kg

 

Artystyczna herbata kwiatowaArtystyczna herbata kwiatowa liliowa

Herbata kwitnąca to kompozycja  z kwiatów lilii, nagietka i zielonej herbaty. Lilia i kwiat nagietka pięknie rozkwitają w gorącej wodzie na podstawce liści zielonej herbaty. Delikatny i świeży aromat
Cena: 250zł/kg
Waga: 135szt/kg
Minimalne zamówienie: 10kg

 

Artystyczna herbata kwiatowaArtystyczna herbata kwiatowa nagietek

Herbata kwitnąca składająca się z lilii, kwiatów nagietka, kwiatu gomphrena globosa i zielonej herbaty. Gomphrena Globosa, lilia i nagietek pięknie rozkwitają w gorącej wodzie na podstawce liści zielonej herbaty.
Cena: 255zł/kg
Waga: 135szt/kg
Minimalne zamówienie: 10kg

 

Herbata kwitnącaArtystyczna zielona herbata kwiatowa

Herbata kwitnąca to kompozycja kwiatów lilii, kwiatów jaśminu i zielonej herbaty. Lilia i kwiat jaśminu pięknie rozkwitają w gorącej wodzie na podstawce liści zielonej herbaty. Delikatny i świeży aromat.
Cena: 250zł/kg
Waga: 135szt/kg
Minimalne zamówienie: 10kg

 

Artystyczna herbata kwiatowaArtystyczna herbata kwiatowa wieloskładnikowa

Herbata kwitnąca to połączenie trzech kwiatów nagietka i zielonej herbaty. Kwiaty nagietka pięknie rozkwitają w gorącej wodzie na podstawce liści zielonej herbaty.Delikatny i świeży aromat.
Cena: 250zł/kg
Waga: 135szt/kg
Minimalne zamówienie: 10kg

 

Artystyczna herbata kwiatowaArtystyczna herbata kwiatowa rozkwitająca

Herbata kwitnąca to połączenie kwiatów jaśminu i zielonej herbaty. Jaśmin pięknie rozkwita w gorącej wodzie na podstawce liści zielonej herbaty. Delikatny i świeży aromat.
Cena: 250zł/kg
Waga: 135szt/kg
Minimalne zamówienie: 10kg

 

Artystyczna herbata kwiatowaArtystyczna herbata kwiatowa gomphrena globosa

Herbata kwitnąca to połączenie kwiatów jaśminu, gomphrena globosa i zielonej herbaty. Jaśmin i gomphrena globosa pięknie rozkwitają w gorącej wodzie na podstawce liści zielonej herbaty. Delikatny i świeży aromat.
Cena: 250zł/kg
Waga: 135szt/kg
Minimalne zamówienie: 10kg